Karali Çay
12
Topçular Mahallesi Altunizade Bağ Sokak No: 3Eyüp,34100
+90(212) 567 34 53Ramide çay dendiğinde marka olarak ilk akla gelen karali çay , rami kuru gıdada çay firmaları arasında zirvedeki firmalar arasında yer almıştır. Ramide karali çay olarak, ana faaliyet alanımız çaydır. Yaklaşık 20 yıldan beri rami kuru gıda çay sektörünün öncelikle kalite” anlayışı ile hizmet eden önemli oyuncularından biridir. Ramide toptan çay satan firmalar diye arandığında ise yine tek adres karali çay olarak karşınıza çıkacaktır. Ramide süzen poşet çay ve ramide demlik poşet yine rami kuru gıda sitesinde satışa sunulan meyve çayları kendi tesislerimizde üretilmiş olup, kalite fiyat dengesi ile büyük talep görmektedir. Ramide limonlu yeşilçay, form çayları konusundada yakaladığımız damak tadı ile kahveciye özel çaydaki olan talep ve kaliteyi yakalamış olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Son yıllarda popülerliği her geçen gün artan, organik belenmeye olan tüketici talebini karşılamak üzere ramide organik dökme siyah çay, ramide süzen poşet ve ramide demlik poşeti çaylarımız sektöründe bir ilktir. Organik çayda ilklere imza atan karaliçay sağlam adımlarla büyümekte ,her geçen yıl pazar payını arttırmakta ve tüketici güvenirliğini sağlamlaştırmaktadır. Bu güvenin her geçen gün arttığının göstergelerinden biri; dünya tüketiciler gününde, tüm tüketicileri koruma derneği tarafından sektöründe en çok beğenilen ve tercih edilen markalardan birisi’’ olarak, aldığı ‘’ altın marka ödülü’’ dür. Sektörümüzdeki ilkeli ve kaliteden ödün vermeyen duruşumuzu bu ödül tescillemiştir. Karali çay olarak her zaman kaliteli, türk damak tadına uygun ürünler üretip ve yenilikleri takip ederek , sektör payımızı arttırarak yatırımlarımıza devam edeceğiz. Karali çay ailesi olarak şirketimizin vazgeçemeyeceği ilkesi, müşteri memnuniyetidir.
13978Ziyaretçi
 • Yetkili Karali ÇAY
 • Adres Topçular Mahallesi Altunizade Bağ Sokak No: 3 - Eyüp
 • Telefon +90(212) 567 34 53
 • Telefon ( 2 ) +90(212) 563 44 35
 • Fax +90(212) 567 35 53
 • Özel Sitesi http://karalicay.com
 • Web Sitesihttp://karalicay.ramiport.com
 • E-Postainfo@karalicay.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:00 - 19:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Of park civarı.

İletişim Formu
Ramide çay dendiğinde marka olarak ilk akla gelen karali çay , rami kuru gıdada çay firmaları arasında zirvedeki firmalar arasında yer almıştır. Ramide karali çay olarak, ana faaliyet alanımız çaydır. Yaklaşık 20 yıldan beri rami kuru gıda çay sektörünün öncelikle kalite” anlayışı ile hizmet eden önemli oyuncularından biridir.
Ramide toptan çay satan firmalar diye arandığında ise yine tek adres karali çay olarak karşınıza çıkacaktır.
Ramide süzen poşet çay ve ramide demlik poşet yine rami kuru gıda sitesinde satışa sunulan meyve çayları kendi tesislerimizde üretilmiş olup, kalite fiyat dengesi ile büyük talep görmektedir. Ramide limonlu yeşilçay, form çayları konusundada yakaladığımız damak tadı ile kahveciye özel çaydaki olan talep ve kaliteyi yakalamış olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.
Son yıllarda popülerliği her geçen gün artan, organik belenmeye olan tüketici talebini karşılamak üzere ramide organik dökme siyah çay, ramide süzen poşet ve ramide demlik poşeti çaylarımız sektöründe bir ilktir.
Organik çayda ilklere imza atan karaliçay sağlam adımlarla büyümekte ,her geçen yıl pazar payını arttırmakta ve tüketici güvenirliğini sağlamlaştırmaktadır.
Bu güvenin her geçen gün arttığının göstergelerinden biri; dünya tüketiciler gününde, tüm tüketicileri koruma derneği tarafından sektöründe en çok beğenilen ve tercih edilen markalardan birisi’’ olarak, aldığı ‘’ altın marka ödülü’’ dür.
Sektörümüzdeki ilkeli ve kaliteden ödün vermeyen duruşumuzu bu ödül tescillemiştir.
Karali çay olarak her zaman kaliteli, türk damak tadına uygun ürünler üretip ve yenilikleri takip ederek , sektör payımızı arttırarak yatırımlarımıza devam edeceğiz.
Karali çay ailesi olarak şirketimizin vazgeçemeyeceği ilkesi, müşteri memnuniyetidir.
Firmanızı Ekleyin

Ramiport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 30 firma yer almaktadır.